Představujeme vám Pavilon Grébovka…

Moderně zrekonstruovaný pavilon, který se nachází v samém srdci Havlíčkových sadů, je ideálním místem pro uspořádání romantické i moderní svatby až pro tisíc hostů s využitím prostor parku.

Po většinu roku rozkvetlý a zelený park, historický nádech pavilonu a perfektní svatební servis – to je kouzelná formule pro vaši dokonalou svatbu. Odsud se bude svatební fotoalbum dělat jedna radost.

Vše na jednom místě

Pavilion Grébovka je uznaný jako oficiální oddací místo, díky tomu si u nás můžete užít celý svatební den včetně obřadu bez nutnosti přejíždění. Získáte tak více času užít si váš velký den a věnovat se jak jeden druhému, tak i vašim hostům.

Prostory pavilonu se přizpůsobí velkolepé svatbě pro stovky hostů, ale i jednoduché hostině v rodinném duchu.

Za každého počasí a po celý rok

Letní teploty, zelenající se tráva a kvetoucí keře. Trojice požadavků, které nechybí na seznamu snad žádné nevěstě. Co když ale počasí nepřeje? To v Grébovce nevadí. Pavilon je totiž připravený na vše a přesun svatební hostiny či obřadu do vnitřních prostor je hračka. Navíc to vaší svatbě neubere na kráse.

Nechcete se brát v létě? I na to myslíme. Víme totiž, že i zimní svatby mají své kouzlo.

Svatby se pořádají v termínech, které oficiálně vypisuje Městská část Prahy 2. Pokud máte v plánu svatbu mimo tyto termíny, lze uspořádat klasický církevní obřad.

Na kolik svatba vyjde?

Všechno něco stojí a ani svatba není výjimkou. Řekli jsme si ale, že budeme fér a cenu za pronájem Pavilonu Grébovka vám pro usnadnění rovnou prozradíme.

Cena venkovního obřadu je 4000,-, obřad je rezervován vždy na jednu hodinu. V této ceně je hodinový pronájem prostoru a dále přípitky pro novomanžele a svědky také připravený obřadní stůl pro oddávajícího a základní set židlí. Cena zahrnuje i ozvučení prostor pro reprodukovanou hudbu.

Přejete si u nás uspořádat i svatební hostinu? Neváhejte se zeptat. Cena za svatební hostinu je vždy individuální a je stanovena na základě přání a požadavků snoubenců. Konkrétní podmínky jsou sděleny na vyžádání.
Rádi se vám budeme osobně věnovat a připravíme nabídku dle vašeho přání.