Večírky a tematické párty

partyJste úspěšná společnost a hledáte vhodné prostory pro pořádání firemních akcí, nebo jste rodina hledající vhodné prostory pro velkou rodinou oslavu, či jste studenti, kteří by rádi stylově oslavili ukončení studia či maturitu, přesně pro vás jsou tedy určeny následující řádky. Nedaleko centra Prahy téměř v lůně přírody, kterou skýtají Havlíčkovy sady, si můžete uspořádat jakýkoliv večírek či oslavu, na jakou jen máte chuť.

Náš personál se o vše postará

Tak jako vy jste odborníci na slovo vzatí ve svých oborech, tak stejně také náš personál je složen jen z těch největších profesionálů, kteří pro vás dokážou nachystat přesně ten večírek, který si jen budete přát. Zajistíme vám navíc také cateringový servis, ať už v kteroukoliv denní dobu, tedy ráno, v poledne či navečer. Energii během školení, či team buildingového tréninku, můžete doplnit během slavnostního menu. Následně také můžete okusit ty nejvybranější delikatesy během bohatých rautů. Můžete si vybírat mezi dobrotami tradiční české kuchyně, ale také mezinárodních specialit.

Nabídka je neomezená

Nabídka je skutečně veliká – od sladkých, či slaných snídaní a přesnídávek, si zde můžete vybírat z obědů, sladkých dezertů, až po společenská grilování, či ochutnávku vín. K pití vám můžeme nabídnout klasický coffie break, nebo popřípadě rozsáhlou nabídku káv, kvalitních čajů a jiných teplých i studených nápojů. Rozhodně byste neměli opomenout také naší širokou nabídku letního grilování.

Nejen láska prochází žaludkem

Nechte své významné obchodní partnery okusit vybrané lahůdky a nechat je hýčkat. Uvidíte, že to ocení nejen vaši podřízení, kolegové, ale také obchodní partneři. A pokud nepotřebujete pořádat firemní večírek, ale rodinnou oslavu, Pavilón Grébovka je tím ideálním místem a vy si oslavu vryjete hluboko do paměti.