Letní grilování

grilZažijte dokonalé letní grilování v Pavilonu Grébovka. Léto klepe pomalu na dveře, a tak začněte přemýšlet, jak a s kým jej můžete strávit. Pavilón Grébovka vám nabízí jedinečnou možnost strávit vlahé letní večery ve stylovém prostředí a užít si tak příjemnou a klidnou atmosféru se sklenkou vína nad talířem skvělých grilovaných specialit, ze kterých si rozhodně vybere úplně každý.

 

Dokonalý večer v Pavilonu Grébovka

Letní venkovní grilování je bezvadný způsob, jak strávit super večer, přijďte k nám posedět do klidného prostředí Havlíčkových sadů a Pavilonu Grébovka. Za přízně i nepřízně počasí můžete okusit vybrané speciality připravené speciálně pro vás na rozžhavených grilech servírované profesionálním personálem. Jako aperitiv můžete okusit některé z našich kvalitních vín. Zaručujeme vám, že večer strávený při příjemném posezení u nás si vryjete hluboko do paměti.

Doporučení šéfkuchaře

Speciality našeho šéfkuchaře ocení všichni gurmáni a znalci dobrého jídla. Nabízíme vám pochoutky nejen pro zarputilé masožravce, ale také vegetariáni si zde najdou své oblíbené pochoutky. Taktéž si můžete vybrat grilované kvalitní klobásy, nebo mořské plody. Dále nabízíme velké množství skvělých příloh a výtečných salátů. Neváhejte a přijďte ochutnat naše speciality již dnes.

Soukromá stejně jako firemní akce

Nezáleží na tom, jestli si chcete užít pouze příjemný večer s rodinou nebo jestli chcete královsky pohostit své firemní partnery, rozhodně neváhejte a přijďte ochutnat skvělou chuť naší speciální nabídky.