Catering

cateringPavilón Grébovka vám nabízí kvalitní a stoprocentně spolehlivý cateringový servis, který již ocenil nejeden spokojený klient. S cateringem máme již několikaleté zkušenosti, náš personál je důkladně a všestraně proškolen. Dbáme především na kvalitní gastronomickou přípravu, technické řešení prováděných cateringových služeb přesně podle vašich přání, ale ani estetická stránka celé akce není nikdy opomenuta.

Catering Pavilón Grébovka

Plánujete firemní večírek, raut, banket nebo oslavu? Je vašim cílem, aby vaší hosté odcházeli maximálně spokojení, sytí a v dobré náladě do svých domovů? Přejete si, aby vaše firemní akce byly nezapomenutelné a mluvilo se o nich? Obraťte se na služby Pavilónu Grébovka a takovou neopakovatelnou oslavu zažijte sami. Cateringové služby, které nabízíme, jsou vše, po čem toužíte. Nakonec vám zůstane jen jediná starost, a to, důkladně vybrat přesně takové hosty, na které chcete pozitivně zapůsobit.

Cateringové služby Pavilónu Grébovka

Pavilón Grébovka má v pořádání cateringů na firemních či jiných akcích dlouholeté zkušenosti. Za několikaletou dobu trvání našich cateringových služeb jsme nasbírali mnohé zkušeností a dokážeme je také plně aplikovat. Naši klienti jsou nejen malé či velké firmy, ale také banky, finanční instituce, státní úřady a jiné. Kromě komerční sféry se pohybujeme také v soukromé sféře a velice si ceníme toho, že jsou naše služby považovány za jednoznačnou značku kvality. Můžeme vám také zaručit, že naše služby se každým rokem vylepšují a zdokonalují, abychom tak byli schopni zajistit našim klientům jen ten nejlepší servis a dopřát jim tak celkovou spokojenost.

Catering bez omezení

Pavilón Grébovka díky své unikátní poloze v Havlíčkových sadech nabízí jedinečnou možnost pořádání rautů také v okolním parku za pěkného počasí, taktéž s možností letního grilování. Pokud by počasí nebylo nakloněno plánované akci, uspořádá se tato v prostorech Pavilónu Grébovka. Náš personál má zkušenosti s pořádáním rautů a oslav různých velikostí, tedy od těch soukromějších až po skutečně veliké akce.