Služby

Firemní a společenské akce

vecirkyJste úspěšná společnost a hledáte vhodné prostory pro pořádání firemních akcí, nebo jste rodina hledající vhodné prostory pro velkou rodinou oslavu, či jste studenti, kteří by rádi stylově oslavili ukončení studia či maturitu, přesně pro vás jsou tedy určeny následující řádky. Nedaleko centra Prahy téměř v lůně přírody, kterou skýtají Havlíčkovy sady, si můžete uspořádat jakýkoliv večírek či oslavu, na jakou jen máte chuť.
Více informací →

Catering

cateringPavilón Grébovka vám nabízí kvalitní a stoprocentně spolehlivý cateringový servis, který již ocenil nejeden spokojený klient. S cateringem máme již několikaleté zkušenosti, náš personál je důkladně a všestraně proškolen. Dbáme především na kvalitní gastronomickou přípravu, technické řešení prováděných cateringových služeb přesně podle vašich přání, ale ani estetická stránka celé akce není nikdy opomenuta.
Více informací →

Svatební obřady a pořádání svateb

svatbyPavilón Grébovka má nejen ideální polohu, ale také nezaměnitelný vzhled, který přímo vybízí k pořádání různých rodinných akcí, jako jsou svatby, ale také jiné druhy oslav. Pavilón Grébovka je uznán jako oficiální oddací místo a místní personál je schopen zajistit komplexní servis pořádání obřadu a hostiny v neopakovatelném duchu. Svatbu je možno pořádat nejen v okolním krásném a udržovaném parku, ale také uvnitř v prostorách pavilónu, proto nemusíte mít strach, že by vám ten nejdůležitější den ve vašem životě mohly narušit rozmary počasí.
Více informací →

Pronájem prostor

grebovkaPavilón Grébovka vám nabízí jedinečnou možnost pronájmu unikátních prostor v Havlíčkových sadech. Jedná se o dokonalé místo pro pořádání vašich firemních akcí, oslav, rautů, rodinných sešlostí a v neposlední řadě také svateb a podobně. Pavilon Grébovka vám k tomu nabízí nejen veškeré vnitřní prostory, ale také přilehlé prostory okolního anglického parku.
Více informací →

Letní grilování

grilZažijte dokonalé letní grilování v Pavilonu Grébovka. Léto klepe pomalu na dveře, a tak začněte přemýšlet, jak a s kým jej můžete strávit. Pavilón Grébovka vám nabízí jedinečnou možnost strávit vlahé letní večery ve stylovém prostředí a užít si tak příjemnou a klidnou atmosféru se sklenkou vína nad talířem skvělých grilovaných specialit, ze kterých si rozhodně vybere úplně každý.
Více informací →

Školení

školeníNabízíme zajištění od menšího počtu osob po velké firemní akce, zajistíme základní technické vybavení včetně cofee breaků, obědu formou menu či rautového pohoštění.
Více informací →