Stálý vinný lístek

. . . BÍLÁ VÍNA
Ryzlink vlašský pozdní sběr, polosladké
Vinařství Lahofer Znojmo Morava
0,75 l
Bílé polosladké víno má příjemnou a svěží žlutě-zelenkavou barvu. Ve vůni se objevují medové a kvěnové tóny s jemným nádechem čerstvé slámy s nádhernou dochutí v ústech. White semi-sweet wine has a pleasant and fresh yellow-green color. In the scent of honey and flower appear tones with subtle hints of fresh straw with a gorgeous aertaste in mounth.
340 Kč
Chardonnay pozdní sběr, polosladké
Vinařství Kosík Tvrdonice Morava
0,75 l
Polosuché bílé víno zlatavé barvy. V nose se Vám objeví intenzivní vůně ananasu a žlutého melounu. V chuti plné a harmonické, s elegantními tóny tropického ovoce a sušených meruněk. Medium-dry white wine of golden color. In the nose will appear an intense smell of pineapple and yellow melon. In a taste of the full and harmonious, with elegant tones of tropical fruit and dried apricots.
340 Kč
Sauvignon Touraine AOC, suché
Domaine Pré Barón Loire Francie
0,75 l
Bílé suché víno přímo z ráje světových sauvignonů, v chuti klasický angrešt se svěží citrusovou kyselinkou na patře a mineralitou v dochu. Skvělé jako aperiv, ideální k rybám. Dry white pure and minerally wine from Loira Valley with tones of gooseberry and apple fruit, refreshing on the palate in finish. Recommended as an aperiv.
390 Kč
Pinot Grigio IGT, suché
Furlan Vini Veneto Itálie
0,75 l

Příjemné bílé víno komplexního aroma evokující koš tropického ovoce a koření, v chuti strukturované, hebké až sametové na patře s příjemnou a osvěžující kyselinkou. Výborné víno pro každou příležitost. Pleasant white wine with ample and lasng bouquet evoking exoc fruits and spices. Stuctured in taste, velvety and smooth with light acidity on the palate.
390 Kč
Riesling Classic polosuché
Weingut Anselmann Pfalz Německo
0,75 l

Barva typicky žlutá se zelenými ods ny. Tento Riesling přitahuje svou jemnou, ovocnou vůní. Je to pozůstatek z citrusových plodů, broskve, meruňky a jablka. Celkově velmi osvěžující víno, které zaujme speciální plnos chuti a harmonie. White wine of yellow color and greeny tones. Light and fruity aroma if peach, appricot, apple and citrus. Very refreshing, full-bodied and harmonic in taste.
330 Kč
Chablis AOC, suché
Domaine Hamelin Burgundsko Francie
0,75 l
Víno světložluté barvy se zeleným leskem. Vůně je diskrétní s nádechem hlohu a svěžesti. Chuť je kulatá, svěží a minerální za doprovodu krásné dlouhé dochuti. Colour is pale yellow with a hint of green. Nose is discreet, with a touch of Hawthorn flowers and feshness. Taste is round, fresh and laced with minerals. Accompanied by a delighul, long finish.
550 Kč
Neuburské kabinetní víno, suché
Vinařství Sedlák Velké Bílovice Morava
0,75 l
Suché víno s atrakvní barvou ryzího zlata a aroma zralého bílého ovoce, připomíná zejména bílou broskev a canteloupský meloun. Dry wine with an attractive color of pure gold and the aroma of ripe white fruit, recalls in parcular the white peach and melon canteloup.
280 Kč
Veltlínské zelené zemské, suché
Vinný sklep Aura Morava
0,75 l
Suché bílé víno zlatavé barvy se zelenkavými odlesky, aroma po čerstvě rozkrojeném zeleném jablku, příjemné a svěží. V chuti je aroma obohaceno o typickou kořenitost, přesto je toto víno jemné a elegantní. Víno které potěší každého milovníka pocvého vína. Dry white wine of golden color with green reflecons, the aroma of the fresh slide Green Apple, pleasant and fresh. In the aroma the taste is enriched by typical spiciness, yet this wine is fine and elegant. The wine that will delight any lovers of honest wine.
250 Kč
Rulandské šedé pozdní sběr, suché
Milan Vašíček Nechory Morava
0,75 l
Suché bílé víno zlatožluté barvy, plné, harmonické a extrakvní. Vůně je čistá, s tóny manga, které je v chu doplněno rozinkami. Víno bez zbytečných kyselinek. Dry white wine of yellow color, full, harmonious, extracve. The aroma is clean, with tones of mango, which is in the taste, accompanied by the raisins. Wine without excessive acidity.
340 Kč
Pálava výběr z hroznů, polosuché
Moravíno Valce Morava
0,75 l
Bohatá jemná květnato-kořenitá vůně a chuť, podbarvená medovými tóny zralých hroznů s lehce vyšším zbytkovým cukrem. A rich, yet delicate wine with a flowery, spiced aroma and flavour, complemented by a hint of honey that is delivered by ripe grapes with a slightly higher level of residual sugar.
390 Kč
Ryzlink rýnský pozdní sběr, polosladké
Tanzberg Mikulov Morava
0,75 l
Bílé polosladké víno, intenzivního aroma medově přezrálých plodů meruněk, plné, štavnaté, vydatné s vyváženým obsahem kyselin a zbytkového cukru. White semi-sweet wine, intense aroma of overripe apricots, honey fruit, full, juicy, hearty with balanced acidity and residual sugar.
390 Kč
Tramín červený pozdní sběr, polosuché
Vinařství Hrabal – Velké Bílovice Morava
0,75 l
Bílé víno světle zlaté barvy. Intenzivní vůně tropických kvěn. Plná kořenitá chuť s projevem medu a sladkého sušeného ovoce. Semi-dry white wine of golden color with aroma of tropical flowers. Full-bodied and spicy taste with smooth honey and dried fruits notes.
370 Kč
. . . Růžová vína
Svatovavřinecké Rosé - pozdní sběr, polosuché
Vinařství Spielberg Žarošice Morava
0,75 l
Víno s příjemně růžovou barvou a intenzivní ovocnou vůní zralých jahod a malin, jež se projevují také v chu tohoto vína, která je šťavnatá, příjemně nasládlá a perzistentní. Rosé wine with intensive fruity aroma evoking strawberries and raspberries. Sweety and persistent in taste.
295 Kč
. . . Červená vína
Rulandské modré jakostní, suché
Vinařství Mikrosvín Mikulov Morava
0,75 l
Suché víno rubínové barvy s vůní sušené švestky s příměsí čerstvých brusinek. Chuť je plná a odrůdová s příjemnou kyselinkou s jemným sladkým taninem. Wine ruby color with aromas of dried plums with fresh cranberries. The taste is full and varietal with a pleasant acidity with sweet tannin.
240 Kč
Dornfelder moravské zemské, suché
Vinařství Vašíček Nechory Morava
0,75 l
Suché víno barvy tmavého granátu, v nose intezivní po lesních plodech, v chuti krémové, evokující marmeládu z černých třešní. Dry wine with collor of dark Garnet stone, in the nose intensive aer wild berries, creamy flavor reminiscent of the black cherries jam.
340 Kč
Zweigeltrebe pozdní sběr, suché
Vinařství Kosík Tvrdonice Morava
0,75 l
Suché víno tmavě rubínové barvy s vůní lesního ovoce. V chuti jsou cítit švestky a čokoláda. Víno zrálo 14 měsíců v barrrique sudech. Dark Ruby red color, aromas of forest fruit in the taste we can find plums and chocolate. The wine aged for 14 months in barrrique barrels.
325 Kč
Frankovka pozdní sběr, suché
Vinařství Tanzberg Mikulov Morava
0,75 l
Suché červené víno tmavě červené barvy s fialkovými odlesky, v nose vyzrálé, připomínající černý rybíz. V chuti šťavnaté s tóny višně v čokoládě. Dry red wine, dark red color with violet glare, nose matured, reminiscent of black currants. In the taste of juicy cherries with hints of chocolate.
380 Kč
Cabernet Sauvignon pozdní sběr, suché
Moravíno Valce Morava
0,75 l
Víno má intenzivní červenou barvu a ovocnou vůni připomínající černý rybíz, zelené papriky a zralé višně. Vyzrálá chuť s typickými kořeněnými tóny pro tuto odrůdu s příjemným až okouzlujícím dotekem čokolády. Red wine of intensive red color and fruity aroma of black current, green pepper a sour cherries. Mature and spicy in taste, notes of chocolate.
375 Kč
Merlot výběr z hroznů, suché
Pavel Springer Bořece Morava
0,75 l
Červené suché víno s příjemným ovocným nádechem, na patře se objevují ostružiny a červený rybíz. Víno je vyzrálé, v chuti hebké a pevné. Výborně se hodí v kombinaci s úpravou tmavých mas. Výborný poměr cena a kvalita od tohoto presžního vinařství. Dry red wine with pleasant fruity aroma. Blackberries and red current on the palate. Well-matured and smooth in taste. Great value and high quality.
410 Kč
Francois Collard Coseres de Nimes suché
Domaine Mourgues Du Gres Rhone Francie
0,75 l
Suché červení víno. Vůně pepře a černý plodů. Chuť je středně plná a pikantní. Dry red wine.The aroma of pepper and black fruit. A medium-bodied, spicy palate
395 Kč
Chianti D.O.C.G., suché
Vinicola Tombaco Toskánsko Itálie
0,75 l
Suché červené víno z oblas Toskánska. Příjemné ovocné aroma a rozkvetlých fialek. V chuti středně, výrazně ovocné, plné a vyrovnané obohacené tóny dubového dřeva a kávy. Výborně se hodí k pernaté zvěři. Dry red wine from Tuscany with pleasant fruity aroma of blossomed violets. Intensively fruity and full in taste with tones of coffee and oak wood. Make ideal partner for feathered game.
350 Kč
Colheita Tinto suché
Quinta do Portal Douro Portugalsko
0,75 l
Opravdu skvělé červené suché víno tmavé až inkoustové barvy jehož základem je klasická odrůda portugalské oblas Douro – Tinta Roriz. Zrálo devět měsíců v novém sudu a pak ještě 12 měsíců ve francouzském dubu. Vyznačuje se výrazným aroma po domácí marmeládě s dominancí červeného ovoce a koření. Na patře je pevné a strukturované. Excellent dry red wine of dark ink color. Matured nine months in a new barrel and 12 months in French oak tree barrel. Intensive aroma evokes home made marmelade, red fruits and spices.
425 Kč
Médoc Cru Bourgeois, suché
Chateau Haut-Maurac,Médoc,Bordeaux Francie
0,75 l
Červené víno hluboké barvy předurčující jeho mohutnost, ve vůni jsou tóny kávy a kakaových bobů, v chu dominují borůvky, černá paprika a sametově jemná tříslovina – typický Médoc. A deep red wine which announces its presence. The nose hints at coffee and cocoa beans, while the palate is dominated by blueberries, black pepper and velvety-smooth tannins – a typical Médoc .
730 Kč
Pueblo del Sol Malbec suché
Familia Deicas – Uruguay
0,75 l
Vůně je pikantní, s tóny po červeném ovoci doplněné vůní grilované sladké papriky. Na patře jsou dominantní červené plody opět s pikantním projevem, ale dominantní je pěkné vyvážené čerstvé ovoce. Aromas are spicy, with red fruits complicated by an interesng barbecue quality and what smells like sweet paprika. The palate shows red fruits, with the savory aromas re-appearing but nicely balanced by fresh fruit.
380 Kč
. . . Šumivá vína
Moravský sekt André brut/demi
Vinařská šlechtelská stanice Velké Pavlovice
0,75 l
290 Kč
Prosecco frizzante suché
Anno Domini Veneto Itálie
0,75 l
Aromacké a ovocné víno s nádechem zeleného jablka, v chuti osvěžující s jemným perlením. Aromac and fruity wine with a hint of green apples, refreshing taste with a subtle sparkle.
280 Kč
Moscato frizzante D.O.C., sladké
Anno Domini Veneto Itálie
0,75 l
Víno světle žluté barvy s jemnými zelenými odlesky. Vůně je elegantní a jemná s tóny pomeranče, meruňky a broskve. Chuť je skvělá, nasládlá s jemně vyváženým perlením. Wine is light yellow colour with delicate green reflexes. The fragrance is elegant and delicate with notes of oranges, apricots and peaches. The taste is great, very mellow with a finely balanced sparkle.
290 Kč
Prosecco frizzante D.O.C., suché
Furlan Vini Veneto Itálie
0,75 l
Aromacké a ovocné víno s nádechem zeleného jablka a květu akácie. Bledě žluté barvy se zelenkavými odlesky. Aromac and fruity wine with scents of apple and notes of acacia flowers. Pale straw yellow colour with greenish reflecons.
375 Kč
Brut Tradion Blanc de Noir
Serge Mathieu Champagne Francie
0,75 l
Šampaňské „Blanc de Noir“ bylo vyrobeno 100% z odrůdy Pinot Noir. Ve vůni je velmi ovocné, zejména dominantní jsou tóny po žlutém ovoci. V chu je svěží, kulaté a šťavnaté. Toto šampaňské má delikátní výraz po čerstvě natrhaném ovoci. Champagne „Blanc de Noir“ was made 100% from the Pinot Noir graps. Nose is very fruity, especially the dominant tones are yellow fruit. The taste is fresh, round and juicy. This champagne has a delicate statement aer fresh fruit.
990 Kč
Brut rosé
0,75 l
Skvělé suché rosé Champagne, vyrobené 100% z Pinot Noir. Ve vůni jednoznačně převládá ovocnost po čerstvých jahodách, granátovém jablku a červeném grepu. V chu doplněné červeným rybízem, maliny, třešně a příjemnou strukturou – velice vyvážené a hluboké s dlouhou dochutí. Verry good dry rosé Champagne, made from 100% Pinot Noir grapes. Aroma is fresh fruiness strawberries, pomegranate and red grapefruit. In taste we can find red currants, raspberries, cherries and a pleasant structure. Very balanced and deep with a long aertaste.
1090 Kč