Firemní akce i školení

Pracujte a bavte se s kolegy nebo obchodními partnery uprostřed klidného parku. Do Pavilonu Grébovka se skvěle hodí firemní večírek, teambuilding, školení, výročí společnosti nebo prezentace nového produktu. Vlastně jsme schopni připravit cokoliv. Zkušenosti máme mnohaleté, takže poradíme se vším od a do zet.

Po domluvě vám můžeme zapůjčit projektor, dostatečně velké projekční plátno, případně flipchart.

Rodinné a společenské akce

Oslavte důležité okamžiky s vašimi blízkými v kulisách Havlíčkových sadů. Příjemná atmosféra se špetkou historie vykouzlí z vaší oslavy nezapomenutelné chvíle. Narozeninová party, rodinné setkání, rozlučka se svobodou, oslava výročí, maturita i promoce. Nic není problém.

Profesionální personál i catering v jednom

A kromě stylového prostoru v lukrativním prostředí máme ještě něco navíc. Tým profíků, kteří vám nachystají přesně ten večírek, který si budete přát. Domácí klasika nebo delikatesy z daleka? Bohatý raut či slavnostní čtyřchodové menu? Zajistíme celodenní cateringový servis, na který zrovna máte chuť. U nás můžete snídat, obědvat i večeřet. A nebo prostě jen pít.

Je z čeho vybírat

Začít můžete sladkými i slanými snídaněmi pro bezbolestný start. Chutné obědy a sladké dezerty přijdou vhod jako příjemná pauza uprostřed dne. Na večer můžete zvolit třeba společenské grilování nebo ochutnávku kvalitních vín. Podle typu akce je možné zajistit klasický coffee break, popřípadě rozsáhlou nabídku káv, kvalitních čajů a dalších teplých i studených nápojů.

A během výběru nezapomeňte na naši specialitu. Celé léto grilujeme. Není nad to vychutnat si voňavý steak z rozpáleného grilu v parku jen pár kroků od rušného velkoměsta.

Kdo se ptá, víc ví. Využijte náš poptávkový formulář. Rádi se vám budeme osobně věnovat a připravíme nabídku dle vašeho přání.

Rádi byste u nás uspořádali Vaši akci?

Napište nám